شرایط بازنشر مطالب

شرایط بازنشر مطالب دکتر مجازی

محتوای غنی، گوهری کمیاب در اکوسیستم وب فارسی است. مطالعه‌ی آسوده‌ی مقالات علمی، در بستری که صحت مطالب انتشار یافته در آن اثبات شده باشد، آرزوی هر مخاطب و از بزرگترین دستاوردهای هر رسانه‌ای است. اغلب محتوای انتشار یافته در دکتر مجازی، برگردانی از منابع معتبر بین‌المللی بوده و تعدادی نیز به‌طور کاملاً اختصاصی تهیه می‌گردند. لذا تمامی حقوق نشر، بازنشر و استفاده جزئی یا کامل از مطالب و محصولات فیزیکی و الکترونیکی این وب‌سایت، متعلق به دکتر مجازی است.

شرایط استفاده از محتوای دکتر مجازی

۱. در صورت تمایل به بازنشر مقالات دکتر مجازی، لازم است تا یک لینک از نوع follow به مقاله‌ی مورد استفاده در دکتر مجازی ایجاد نمایید (در صورتی که فیلد مربوط به «لینک منبع» در نرم‌افزار وب‌سایت شما لینک‌هایی از نوع nofollow ایجاد می‌کند، می‌توانید در متن مقاله‌ی خود لینکی با عنوان دکتر مجازی، از نوع follow، به مقاله‌ی مورد استفاده از دکتر مجازی ایجاد نمایید).

۲. در صورت تمایل به بازنشر بیش از دو پست از مقالات دکتر مجازی در روز، فرم این صفحه را تکمیل نمایید.

۳. استفاده از محتوای دکتر مجازی در رسانه‌های چاپی غیرمجاز است. همچنین فروش، بازنشر و استفاده از مجموعه‌های صوتی دکتر مجازی، به‌طور کلی غیرمجاز می‌باشد.

عدم رعایت موارد فوق منجر به تنظیم گزارش «تخلف نقض کپی رایت» به گوگل از جانب دکتر مجازی خواهد شد که سبب حذف مقاله‌ی شما از نتایج گوگل و جریمه شدن وب‌سایتتان می‌گردد.

با تشکر از احترام مخاطبان گرامی به حقوق نویسنده و ناشران