انتشار این مقاله


اَپ‌نامه (۱۱): «تله‌طب» و حس خوب سلامتی!

‏“اَپ‌نامه” به بررسی برترین و کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌های حوزۀ پزشکی و سلامت می‌پردازد. اَپ‌نامه را چهارشنبۀ هر هفته در “دکترمجازی” بخوانید. Davis’s Drug Guide، اپلیکیشنی کاربردی برای افرادی است که می خواهند اطلاعات کاملی در مورد انواع دارو و کاربرد هرکدام داشته باشند. این اپلیکیشن دیتابیسی شامل اطلاعات کامل بیش از ۵۰۰۰ دارو ژنریک و تجاری است. مهم‌ترین […]

‏“اَپ‌نامه” به بررسی برترین و کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌های حوزۀ پزشکی و سلامت می‌پردازد. اَپ‌نامه را چهارشنبۀ هر هفته در “دکترمجازی” بخوانید.


Davis’s Drug Guide، اپلیکیشنی کاربردی برای افرادی است که می خواهند اطلاعات کاملی در مورد انواع دارو و کاربرد هرکدام داشته باشند. این اپلیکیشن دیتابیسی شامل اطلاعات کامل بیش از ۵۰۰۰ دارو ژنریک و تجاری است.

مهم‌ترین ویژگی‌های برنامه:

  • جستجوی نام هر دارو
  • محاسبۀ دوز ترکیبی داروها
  • هشدارها و موارد منع مصرف داروها
  • ضمیمۀ تصاویر داروها، جهت کسب اطمینان از درست بودن داروی مصرفی
  • قابلیت نشان‌دار کردن داروهای مورد علاقه
davis_drug_guid-virtualdr
امتیاز در پلی‌استور گوگل: ۴/۵

لینک‌های دانلود

app_store_iconGooglePlay-Iconmyket_icon


تِله‌‌طب، اپلیکیشنی برای حس خوب سلامتی! اولین اپلیکیشن تِله‌‌طب، در حوزه پوست، مو و زیبایی در دسترس کاربران قرار گرفته‌است. شما در این اپلیکیشن می توانید با پزشکان موردنظر خود مشورت کنید و یا به‌جای مراجعۀ حضوری دوره‌ای درمان یا پس از درمان (فالوآپ) از تله طی استفاده کنید. این کار در بخش مشاوره اختصاصی تِله‌طب برای شما فراهم شده‌است.

سایر ویژگی‌ها و امکانات تِله‌طب:

  • زندگی سالم: نکات کاربردی و معتبر در حوزه سلامت را به صورت روزانه در قالب نکات عمومی و شخصی‌سازی شده دریافت کنید و آنها را با دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
  • گفتمان زیبایی: به صورت یک تالار پرسش و پاسخ، پرسش‌های مربوط به پزشکی و سلامت را در آن مطرح کنید و پزشکان ما به آنها پاسخ خواهند گفت.
  • مکان‌یاب کلینیک و مطب: با توجه به موقعیت جغرافیایی شما، نزدیک‌ترین کلینیک‌ها، مطب‌ها و سایر مراکز درمانی مرتبط روی نقشه به شما نمایش داده خواهند‌شد.
  • پروفایلینگ اختصاصی: شما یک پروفایل کاملا اختصاصی دارید که با آن، امکان تعامل بیشتر با پزشک دلخواه تان را فراهم شده‌است.
tele_teb-virtualdr
امتیاز در اندرویدمارکت بازار: ۴.۶/۵

لینک دانلود

bazaar_logo

محمد‌سالار حسینی


نمایش دیدگاه ها (0)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *