انتشار این مقاله


بهترین خدمات پرستاری منزل در تهران

بسیاری از مردم، توان یا زمان کافی برای نگهداری اعضاء ضعیف خانواده خود، مانند کودکان یا سالمندان را ندارند و به همین دلیل، به سراغ استخدام پرستار در منزل می‌روند؛ ولی افراد خانواده، مهمترین افراد در زندگی هر شخصی به شمار می‌روند و به همین دلیل، تمامی افرادی که به دنبال استخدام پرستار در تهران […]

بسیاری از مردم، توان یا زمان کافی برای نگهداری اعضاء ضعیف خانواده خود، مانند کودکان یا سالمندان را ندارند و به همین دلیل، به سراغ استخدام پرستار در منزل می‌روند؛ ولی افراد خانواده، مهمترین افراد در زندگی هر شخصی به شمار می‌روند و به همین دلیل، تمامی افرادی که به دنبال استخدام پرستار در تهران می‌روند، می‌خواهند به سراغ شخص یا مجموعه‌ای بروند که بهترین خدمات پرستاری منزل در تهران را ارائه می‌دهد.

بهترین خدمات پرستاری در منزل

سالمندان یکی از حساس‌ترین دوره‌های زندگی خود را سپری می‌کنند و نیاز به مراقبت بیشتری دارند. کادر مجرب پرستاران پارس و ماش؛ بهترین شرکت خدمات پرستاری در تهران، بهترین خدمات را به سالمند عزیز شما ارائه خواهد کرد. اصلی‌ترین خدمات پرستاری در منزل در مجموعه پارس و ماش عبارتند از:

 • نگهداری از بیماران پس از جراحی: برخی از بیماران پس از جراحی به دلایل مختلفی برای تعویض پانسمان و کار هایی از این قبیل به پرستار نیاز دارند.
 • خدمات پرستاری سالمند: بسیاری از سالمندان به دلیل شرایط خاص و هزینه‌های بالای بستری در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی ترجیح می‌دهند از خدمات پرستاری سالمند در منزل بهره مند باشند.
 • خدمات پرستاری کودک: برای خانواده هایی که پدر و مادر هر دو شاغل هستند و وقت کافی برای مراقبت از فرزند خود ندارند استفاده از خدمات پرستاری کودک در منزل بهترین گزینه است.

خدمات پرستاری سالمند در غرب تهران

خدمات پرستاری سالمند در غرب تهران

خانواده‌ها می‌بایست اطلاعات کاملی در رابطه با وضعیت جسمانی و بیماری سالمند را به پرستار سالمند بدهند تا با نیاز‌ها و شرایط سالمند آشنایی کامل داشته باشد. یک پرستار سالمند خوب باید به وظایفی که دارد به بهترین شکل عمل کند؛ در ادامه به چند نمونه از خدمات پرستاری غرب تهران اشاره خواهیم کرد:

۱. مراقبت و نگهداری

مراقبت و نگهداری از سالمند یکی از مهمترین وظایف خدمات پرستاری سالمند در غرب تهران می‌باشد. این امر موجب می‌شود تا سالمندان کمتر در معرض افسردگی‌های دوران سالمندی قرار بگیرند و احساس راحتی بیشتری با پرستار خود داشته باشند.

۲. استحمام و نظافت شخصی

سالمندان به دلیل مشکلات عضلانی و ضعیف شدن قوای بدنی؛ برای انجام اموراتی از قبیل استحمام، عوض کردن لباس، توالت رفتن و… نیاز به کمک دارند که انجام آن جزو خدمات پرستاری سالمند در غرب تهران می‌باشد.

۳. رسیدگی به وضعیت درمانی

با افزایش سن امکان مبتلا شدن به بسیاری از بیماری‌ها از جمله فشار خون، دیابت و… وجود دارد به همین دلیل سالمندان نیاز دارند که زیر نظر پزشک داروهای خاصی را مصرف کنند. پرستار سالمند در غرب تهران باید زمان مصرف دارو‌ها را به خاطر داشته باشد و در ساعات تعیین شده و به صورت منظم، داروهای سالمندان را بدهد.

۴. رسیدگی به امور نظافتی منزل

در برخی مواقع که سالمند ناتوانی جسمی دارد، یک پرستار وظیفه دارد که به امور نظافتی منزل شخص سالمند بپردازد. از جمله این وظایف خدمات پرستاری سالمند در غرب تهران می‌توان به آشپزی کردن با رعایت رژیم غذایی سالمند، شستن لباس ها، شست و شوی ملحفه ها، تمیز کردن خانه و… اشاره کرد.

۵. صحبت و برقراری یک ارتباط دوستانه با سالمند

سالمندانی که تنها زندگی می‌کنند به یک هم صحبت نیاز دارند. گاهی اوقات پرستاران فعالیت‌های متنوعی برای پر کردن اوقات فراغت سالمند انجام می‌دهند؛ مانند:

 • کمک در انجام فعالیت‌های ورزشی
 • هم صحبتی با سالمند
 • قدم زدن
 • کتاب خواندن

ویژگی‌های بهترین پرستار سالمند در غرب تهران

برای مراقبت و نگهداری از افراد سالمند در منزل باید به دنبال پرستاری باشید که تماماً به مشکلات احتمالی یک سالمند مثل کهولت سن، بیماری‌های شایع در پیری مثل آلزایمر، تنهایی و ضعف جسمانی و … اشراف داشته باشد؛ علاوه بر این، توانایی اجرای برنامه روزانه نگهداری از سالمند مانند رژیم غذایی سالم، استراحت کافی و مراقبت‌های پزشکی با دقت بالا از دیگر وظایف اصلی یک پرستار سالمند است.

تمامی این خصوصیات و توانایی‌ها، از جمله ویژگی‌های بهترین پرستار سالمند در غرب تهران می‌باشد؛ اگر می‌خواهید بهترین پرستار سالمند و والدین شما مراقبت کنند، حتماً به هنگام استخدام باید به این ویژگی‌ها توجه کنید. اگر در یافت پرستار سالمند دچار مشکل شده‌اید، می‌توانید بهترین پرستار سالمند در غرب تهران را در شرکت پرستاری پارس و ماش، پیدا کنید.

خدمات پرستاری کودک در کرج

خدمات پرستاری کودک در کرج

وظایف پرستار کودک به طور کلی به سن و نیازهای کودک و همچنین توافق بین پرستار و والدین بستگی دارد. با این حال، برخی از اصلی‌ترین خدمات پرستار بچه در کرجعبارتند از:

 • ارتباط با والدین: پرستار باید به طور مرتب با والدین کودک در تماس باشد و آن‌ها را از وضعیت کودک مطلع کند.
 • بازی و سرگرمی: پرستار کودک موظف است فضای سرگ کننده‌ای برای کودک ایجاد کند این سرگرمی‌ها می‌تواند شامل فعالیت‌های خلاقانه مانند نقاشی، کاردستی، خواندن کتاب و… باشند.
 • تامین امنیت کودک: اولین و مهم‌ترین وظیفه پرستار کودک، تأمین امنیت او است. پرستار باید مراقب باشد که کودک در معرض خطر آسیب یا حادثه‌ای قرار نگیرد.
 • تغذیه کودک: پرستار باید با توجه به سن و نیازهای کودک، به او غذا و میان وعده مناسب بدهد.
 • حمام کردن و تعویض لباس کودک: یکی دیگر از وظایف پرستار حفظ پاکیزگی کودک است که شامل تعویض پوشک، تعویض لباس‌ها و حمام کردن می‌باشد.

ویژگی‌های بهترین پرستار کودک در کرج

انتخاب یک پرستار مناسب، از جمله مهم‌ترین تصمیماتی است که والدین می‌توانند برای فرزند خود اتخاد کنند. یک پرستار ایده‌آل باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

 1. توانایی برقراری ارتباط: یک پرستار کودک خوب باید بتواند به طور مؤثر با کودک و والدین او ارتباط برقرار کند.
 2. عشق و علاقه به کودکان: پرستار باید از صبر و حوصله و عشق و علاقه به کودکان برخوردار باشد.
 3. قابل اعتماد بودن: قابل اعتماد بودن، به ایجاد اعتماد بین والدین و پرستار کمک می‌کند و رابطه‌ی آن‌ها را قوی‌تر می‌کند.
 4. مسئولیت‌پذیری: لازم است پرستار تمامی وظایف خود را به درستی انجام دهد و در قبال سلامتی و امنیت کودک مسئول باشد.
 5. مهارت‌های تربیتی: پرستاربچه ایده آل از مهارت‌های تربیتی مناسب برای تربیت صحیح کودک برخوردار می‌باشد.

انتخاب یک پرستار بچه ایده‌آل، نیازمند دقت و توجه به جزئیات است. با در نظر گرفتن ویژگی‌های ذکر شده و بررسی دقیق سوابق و تجربیات پرستار، می‌توانید فردی مناسب را برای مراقبت از فرزند خود انتخاب کنید.

نتیجه گیری

برای نگهداری از افراد عزیز خانواده مانند کودکان و سالمندان که توان مراقبت از خود را ندارند، باید افرادی به صورت شبانه روزی در کنار آن‌ها حضور داشته باشد تا به صورت کامل به نیازهای آن‌ها پاسخ دهد؛ البته برخی از از فرزندان یا والدین، زمان یا توان کافی برای نگهداری از اینگونه افراد را ندارند و به همین دلیل، به سراغ استخدام پرستار در منزل می‌روند.

استفاده از خدمات پرستاری منزل در تهران می‌تواند بهترین گزینه برای افرادی باشد که توان نگهداری از کودکان یا سالمندان را ندارند؛ ولی برای استخدام پرستار، باید به مجموعه‌ای مراجعه کرد که از بهترین پرستار کودک یا سالمند برخوردار باشد. از جمله ویژگی‌های بهترین پرستار می‌توان به اشراف کامل به مشکلات سالمندان و کودکان، توجه دقیق و رفع نیازهای سالمندان و کودکان با عشق و علاقه اشاره کرد.

در صورتی که به دنبال استفاده از بهترین خدمات پرستاری منزل در تهران و استخدام بهترین پرستار سالمند و کودک در تهران و کرج می‌باشید؛ توسط شماره زیر با شرکت خدمات پرستاری پارس و ماش تماس حاصل نمایید.

تماس با پارس و ماش:

۰۲۱۶۵۵۲۲۲۴۶

۰۹۱۰۴۹۸۰۷۰۰

تیم دکتر مجازی