انتشار این مقاله


اَپ‌نامه (۷): خداحافظی با «دکمۀ چُرت» آلارم

“اَپ‌نامه” به بررسی برترین و کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌های حوزۀ پزشکی و سلامت می‌پردازد. اَپ‌نامه را چهارشنبۀ هر هفته در “دکترمجازی” بخوانید شما هم از آن دسته افرادی هستید که هر صبح هنگام بیدار شدن از خواب بارها از دکمۀ چُرت (Snooze) زنگ هشدار خود استفاده می‌کنند؟ بسیار خب! وقت آن رسیده که با Snooze آلارم گوشی خود خداحافظی کنید! […]

اَپ‌نامه” به بررسی برترین و کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌های حوزۀ پزشکی و سلامت می‌پردازد. اَپ‌نامه را چهارشنبۀ هر هفته در “دکترمجازی” بخوانید


شما هم از آن دسته افرادی هستید که هر صبح هنگام بیدار شدن از خواب بارها از دکمۀ چُرت (Snooze) زنگ هشدار خود استفاده می‌کنند؟ بسیار خب! وقت آن رسیده که با Snooze آلارم گوشی خود خداحافظی کنید!
Alarmy اینجاست تا شما را – حتی با زور – بیدار کند و برای این کار از روش‌های مختبفی استفاده می‌کند؛ مثلاً با گرفتن عکس از یک مکان در خانه خود کار ثبت آلارم را انجام می‌دهید و هنگامی که زمان آلارم فرا برسد، تنها راه خاموش کردن آن این است که به جایی که عکس گرفته‌اید رفته و دوباره عکسی از همان جا بگیرید. بی‌دلیل نیست بعضی‌ها عنوان آزار دهنده‌ترین آلارم را به این برنامه داده‌اند!

alarmy-virtualdr
امتیاز در پلی‌استور گوگل: ۴.۷/۵

لینک‌های دانلود

app_store_iconGooglePlay-Iconbazaar_icon


دکتردارو (Drdaroo) اولین اپلیکیشن فروش محصولات سلامت و زیبایی شامل معروف‌ترین برندهای بهداشتی و مراقبت از پوست و زیبایی، مکمل‌های خوراکی سلامت و زیبایی است. در دکتردارو از سادگی و سرعت و سهولت خرید انواع محصولات مراقبت از پوست و زیبایی توسط خود در کنار امکان برخورداری از تجربه و مشاورۀ رایگان مشاورین مجرب پوست و زیبایی لذت خواهیدبرد. کلیه محصولات دکتردارو دارای برچسب اصالت کالا از وزارت بهداشت می‌باشند و امکان تحویل سریع و در اکثر موارد رایگان مقدور می‌باشد.

برخی امکانات (نقل مستقیم از بازار):

  • مشاهده کلیه محصولات به‌ صورت گروه‌های مختلف محصولات پوستی
  • مشاهده تصاویر واقعی محصولات از گالری عکس
  • مشاهده پرفروش‌ترین و تازه‌ترین محصولات سایت
  • امکان تماس مستقیم با مشاورین پوست و مشاهدۀ لیست پیشنهاد ویژه دکتردارو
  • امکان مشاهدۀ سوابق خرید
  • امکان طی کردن روند خرید و پرداخت کامل به‌وسیلۀ اپلیکیشن
drdaroo-virtualdr
امتیاز در اندرویدمارکت بازار: ۴/۵

لینک دانلود

bazaar_icon

محمد‌سالار حسینی


نمایش دیدگاه ها (0)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *