انتشار این مقاله


بهترین جراح سرطان سینه در تهران

برای انتخاب بهترین جراح سرطان پستان چه معیارهای وجود دارد. در این مطلب به این سوال پاسخ دادیم

سرطان سینه یا سرطان پستان یکی از شایع‌ترین سرطان‌های بانوان با درصد مرگ و میر نسبتا بالا است. خود آزمایی سینه در منزل یکی از بهترین راه‌های فهمیدن علائم مشکوک و مراجعه به پزشک فوق تخصص پستان و درمان سرطان است.

سوال اصلی اینجاست که حالا که ما متوجه شرایط غیر عادی شدیم، چگونه بهترین جراح سرطان سینه در تهران را پیدا کنیم و روند درمان سرطان خود را آغاز کنیم.

در این مطلب قرار است به این سوال پاسخ دهیم. پس با ما همراه باشید.

پیدا کردن بهترین جراح سینه

جراحی سینه به دلایل مختلفی انجام می شود. به طور کلی، افرادی که جراحی سینه انجام می دهند، دو هدف را از این عمل دنبال می کنند:

  • جراحی سرطان سینه
  • جراحی زیبایی سینه

در حالی که درمان سرطان سینه کاملاً ممکن است و احتمال آن زیاد است، معمولا در درجه‌های بالای سرطان، جراحی راه چاره نهایی است. جراحی سرطان سینه همچنان موثرترین درمان برای سرطان و مشکلات جدی پستان است.

اما فراتر از بحث درمان، افراد زیادی هستند که از ظاهر سینه خود ناراضی هستند. به همین دلیل سعی می کنند با استفاده از جراحی، ظاهر سینه ها را تغییر دهند که همچنان موثرترین گزینه است. این تغییر می تواند بزرگ شدن سینه، کوچک کردن سینه، تغییر شکل ظاهری یا بازسازی سینه پس از جراحی درمانی باشد.

به طور کلی باید کاملاً آگاه باشید که جراحی همچنان بهترین راه برای اصلاح وضعیت سینه شما چه از نظر ظاهری و چه از نظر سلامتی است.

همانطور که مهم است، انتخاب بهترین جراح سینه برای هر نوع جراحی سینه ضروری است. به یاد داشته باشید که جراحی سینه با تمام مزایایی که دارد، یک روش بسیار تهاجمی است که می تواند خطرات و ریسک‌های خاص خود را داشته باشد. بنابراین، اگر پزشک قابل اعتمادی را برای جراحی خود انتخاب نکنید، خطرات جراحی و آسیب های ناشی از آن احتمالاً برای شما بیشتر خواهد بود.

در ادامه به معرفی دقیق بهترین جراح سینه و معیارهای اولیه انتخاب او می پردازیم تا با آگاهی کامل و شناخت بهترین جراح سینه در تهران بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

معیارهای بهترین جراح سینه در تهران

متأسفانه بیشتر منابع و امکانات کشور در پایتخت ایران یعنی تهران متمرکز شده است. در این صورت معمولاً می توانید بهترین ها را در تهران پیدا کنید. این مایه تاسف است، اما سودمند است. بیماران و متقاضیانی که از جراحی سینه لذت می‌برند، دسترسی آسان تری به طیف وسیعی از جراحان برجسته سینه دارند.

به همین دلیل اکثر افرادی که در شهرهای دیگر زندگی می کنند برای جراحی سینه به تهران می آیند. زیرا می دانند که شانس یافتن بهترین جراح سینه در تهران بیشتر است.

اما با وجود این همه جراح، بهترین پزشک جراحی سینه کیست؟ چگونه می دانید کدام جراح سینه بهترین است؟ یک پزشک چه مزیتی نسبت به پزشک دیگر دارد؟ آیا فقط با تبلیغات می توان به جراح سینه اعتماد کرد؟

این روزها تقریباً همه ادعا می کنند که در کار خود بهترین هستند. و این مشکل همچنین تشخیص پزشکان واقعا خوب را از پزشکانی که ادعا می کنند حرفه ای هستند دشوارتر می کند. با این حال، هنوز معیارهای بسیار خوبی وجود دارد که می تواند به شما در شناسایی یک جراح سینه خوب و قابل اعتماد کمک کند.

دكتر فوق تخصص سرطان سينه در تهران

اولین و مهمترین معیار برای انتخاب یک پزشک خوب و جراح سینه، تمرکز بر تخصص آنهاست. در واقع گروه های مختلفی از جراحان، جراحی سینه را روی بیماران انجام می دهند. به طور کلی، جراحان عمومی اکثراً پزشکانی هستند که جراحی سرطان سینه را انجام می دهند. از سوی دیگر، اکثر پزشکانی که جراحی زیبایی سینه انجام می دهند، متخصص جراحی پلاستیک هستند.

در حالی که هنوز پزشکانی در بین جراحان عمومی سرطان و جراحان پلاستیک وجود دارند که سابقه خوبی در انجام این روش ها دارند، هیچ یک از این دو گروه متخصص اصلی در انجام جراحی سینه نیستند. زیرا رشته تخصصی جراحی پستان از دیرباز به عنوان یک رشته فوق تخصصی آکادمیک در دنیای پزشکی وجود داشته است و در نتیجه تاکنون تمامی جراحی های پستان توسط جراحان عمومی و پلاستیک انجام می شده است.

اما امروزه با شکل گیری فوق تخصص های جراحی سینه، متخصصانی وارد عرصه کاری شده اند که به صورت تخصصی در زمینه جراحی سینه فعالیت می کنند. بر خلاف جراحان عمومی و جراحان پلاستیک، جراحان سینه نمی توانند هیچ نوع جراحی دیگری را بر روی سایر اعضای بدن انجام دهند، بلکه تخصص آنها فقط سینه است.

متخصصان جراحی سینه تنها گروهی از پزشکان هستند که می توانند جراحی سرطان سینه را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و در عین حال جراحی زیبایی سینه را با بالاترین کیفیت و ایمنی انجام دهند. بنابراین، انتخاب یک متخصص جراحی سینه احتمالا کمترین خطر را دارد.

در بسیاری از مواقع زمانی که جراحان پلاستیک جراحی زیبایی سینه را انجام می دهند، به دلیل درک ناکافی اندام حساس سینه، بافت داخلی سینه آسیب خطرناکی می بیند و حتی ممکن است در آینده منجر به سرطان سینه شود. از سوی دیگر، جراحان عمومی اغلب پس از درمان به دلیل آگاهی ناکافی از آناتومی و ظاهر پستان، ظاهر پستان را تغییر شکل داده و نامناسب نشان می دهند و بیماران را مجبور می کنند که به تنهایی تحت عمل جراحی زیبایی قرار گیرند.

دکتر فرهاد موسی زاده؛ بهترین جراح سینه در تهران

دکتر  فرهاد موسی زاده ، یکی از بهترین متخصصین  جراحی پستان می باشند. ایشان فارغ التحصیل جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال ۱۳۸۴ و دارای مدرک فلوشیپ تخصصی از دانشگاه تورنتو کانادا هستند. در طول مدت پانزده سال فعالیت تخصصی در زمینه جراحی های داخلی، جراحی زیبایی پستان و جراحی سرطان پستان، دکتر موسی زاده با موارد متعددی از بیماران مختلف روبرو شده اند و تجارب بسیار ارزشمندی کسب کرده اند.  برای دریافت مشاوره و  آگاهی از روش های نوین درمان سرطان پستان می توانید به صفحه http://www.drmoussazadeh.com مراجعه کنید و یا با مطب ایشان تماس بگیرید.

مطب تهران ۰۲۱۸۸۶۷۶۹۲۹ و ۰۲۱۸۸۸۷۰۹۱۳

این مطلب به عنوان رپورتاژ آگهی منتشر شده است و دکتر مجازی در قبال صحت محتوای آن هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد.

تیم دکتر مجازی


نمایش دیدگاه ها (0)
دیدگاهتان را بنویسید