انتشار این مقاله


کار با پشتکار به جای خستگی

کار با پشتکار به جای خستگی آیا می‌توانید ۱۳۰ ساعت کار در هفته را تصور کنید ؟ خانم Mayer توانسته است این کار را انجام دهد. او حجم زیاد کار کردن را کلیدی برای موفقیت می‌داند. مایر همچنین عقیده دارد که این کار کردن زیاد می‌تواند تداوم هم داشته باشد؛ البته اگر برای خواب و […]

کار با پشتکار به جای خستگی

آیا می‌توانید ۱۳۰ ساعت کار در هفته را تصور کنید ؟

خانم Mayer توانسته است این کار را انجام دهد. او حجم زیاد کار کردن را کلیدی برای موفقیت می‌داند. مایر همچنین عقیده دارد که این کار کردن زیاد می‌تواند تداوم هم داشته باشد؛ البته اگر برای خواب و بیداری و زمان استحمام به طور استراتژیکی برنامه‌ریزی کنیم.

مطابق با گفته‌ی ایشان، با شروع به کارهایی که نظم در طول شب ادامه ندارد (شب‌کاری) غیرمحتمل است که بتوان به موفقیت رسید.

زمانی که آن تصور با آیین کاری سنتی که همگی آن را قبول داریم تطبیق داده شد؛ فهمیدیم که ارتباط فرضی بین شب‌کاری و موفقیت همیشه هم درست نیست

من یک تجارت pokerchip را قبلا شروع کردم که با دوستان به طور معمول ۴۰ ساعت در هفته روی آن کار می‌کردیم. سپس؛ در حالی که کمی پیشرفت داشتیم، تعهد هفتگیمان را به حدود ۱۲ساعت کاهش دادم. یک کاهش ۷۰ درصدی! که هنوز اختلالی در رسیدن به فاکتورهای مهم من ایجاد نکرده است.

بعضی از مردم ممکن است که ادعای مرا قبول نداشته نکنند؛ چون حداقل از قرن بیستم به بعد زود بیدار شدن و دیر خوابیدن واقعا به عنوان یک کار شاق تعریف شده است.

اما آیا ساعات گزارش‌شده برای فعالیت‌ها واقعا بهترین نشان‌دهنده‌ی بهره‌وری از آن کار و اثرگذاری آن است ؟!

سولماز گلدوست


نمایش دیدگاه ها (0)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *